Вихованці Хабу "ОбійМИ" сьогодні майстрували сонячну квітку разом з міським головою.
Вихованці  Хабу \"ОбійМИ\"  сьогодні майстрували сонячну квітку разом з міським головою.

Микола Бакшеєв завітав у новий дитячий простір в День пам’яті захисників України.

#ДитячийХаб_ОбійМИ

Саме в цей день діти складали з жовтогарячих пелюсток квітку соняха.

Сонях став  традиційним символом пам’ятного дня 29 серпня.

Нагадаємо , що відкриття та перший день відвідування дитячого хабу "ОбійМИ" відбулось 31 липня на базі ПК «Хімік».

За цей місяць діти грались, танцювали,  співали, побували на різних майстер-класах, читали книжки, відчули себе акторами, художниками та музикантами

Проєкт «Створення освітніх дитячих хабів: просторів розвитку та безпеки» реалізується ГС "Культурна Ліга Сходу" в рамках Проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що здійснюється Deutsche Gesseiischaft für Internationale Zusammenarbeit (G1Z) GmbH за дорученням Федерального уряду Німеччини.

#giz #клс #GIZ #гсклс

Альбом: Вихованці  Хабу "ОбійМИ"  сьогодні майстрували сонячну квітку разом з міським головою.
Дата публікації: 15:44 29.08.2023
Нові та оновлені сторінки

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика