Конкурс творів «Друга світова війна в історії моєї родини»
Конкурс творів «Друга світова війна в історії моєї родини»

Конкурс творів «Друга світова війна в історії моєї родини»

Пам’ять про війну – особлива пам’ять. Це – пам’ять серця, це повага, вдячність тим, хто вистояв у страшній війні й здобув Велику Перемогу.

Щорічно, перед святкуванням Дня Перемоги над нацизмом у другій світовій війні учні нашого міста брали участь у конкурсі творів «Друга світова війна в історії моєї родини» організаторами якого є міська Рада ветеранів та міський відділ освіти. В конкурсі взяло участь 20 учнів. Всі роботи виконані на достатньому високому рівні, цікаві й змістовні. Це були розповіді про своїх прадідів, які самовіддано захищали свою землю, звернення до них та подяка за мирне небо над головою. Кожен твір був сповнений щирою повагою та любов’ю до своїх рідних. Було видно, що багато запитань було поставлено до найстарших представників своїх сімей, переглянуто родинні фотоальбоми та не було сумніву у тому, що всі вони відкрили для себе чимало нового, несподіваного і повчального. Читаючи дитячі твори у членів журі не раз виступали сльози та тремтіли голоси, ділившись враженнями.

За матеріалами заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ніни Харченко

Альбом: Конкурс творів «Друга світова війна в історії моєї родини»
Альбом: Конкурс творів «Друга світова війна в історії моєї родини»
Альбом: Конкурс творів «Друга світова війна в історії моєї родини»
Переглядів: 538
Дата публікації: 13:39 08.05.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>