Конкурс творів «Друга світова війна в історії моєї родини»

Конкурс творів «Друга світова війна в історії моєї родини»

Пам’ять про війну – особлива пам’ять. Це – пам’ять серця, це повага, вдячність тим, хто вистояв у страшній війні й здобув Велику Перемогу.

Щорічно, перед святкуванням Дня Перемоги над нацизмом у другій світовій війні учні нашого міста брали участь у конкурсі творів «Друга світова війна в історії моєї родини» організаторами якого є міська Рада ветеранів та міський відділ освіти. В конкурсі взяло участь 20 учнів. Всі роботи виконані на достатньому високому рівні, цікаві й змістовні. Це були розповіді про своїх прадідів, які самовіддано захищали свою землю, звернення до них та подяка за мирне небо над головою. Кожен твір був сповнений щирою повагою та любов’ю до своїх рідних. Було видно, що багато запитань було поставлено до найстарших представників своїх сімей, переглянуто родинні фотоальбоми та не було сумніву у тому, що всі вони відкрили для себе чимало нового, несподіваного і повчального. Читаючи дитячі твори у членів журі не раз виступали сльози та тремтіли голоси, ділившись враженнями.

За матеріалами заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ніни Харченко

Альбом: Конкурс творів «Друга світова війна в історії моєї родини»
Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/417 | Переглядів: 345Дата публікації: 13:39 08.05.2020
Версія для слабо- зорих