Звернення міського голови до Дня партизанської слави
Звернення міського голови до Дня партизанської слави

Звернення міського голови до Дня партизанської слави

22 вересня – День партизанської слави України

Шановна громадо!

У День партизанської слави в Україні ми вшановуємо відважних патріотів, які боролися за нашу свободу.

Це  люди сильні духом, які не шкодували життя для перемоги:  ветерани антифашистського опору, колишні підпільники, партизани, захисники і визволителі рідної землі.

Раніше в це свято згадували в основному партизанів Другої світової війни. Але з 2014 року багато партизан з'явилося серед наших сучасників.

 Ці хоробрі люди протистоять озброєним солдатам на тимчасово окупованих територіях.

В цей день  виразимо свою вдячність героям, схилимо голови у хвилині мовчання перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.

Міський голова Микола Бакшеєв

Переглядів: 62
Дата публікації: 06:42 22.09.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>