Розпочинається прийом проєктних пропозицій для фінансування в конкурсі «Бюджету участі (Громадський бюджет)»
Розпочинається прийом проєктних пропозицій для фінансування в конкурсі «Бюджету участі (Громадський бюджет)»

Розпочинається прийом проєктних пропозицій для фінансування в конкурсі «Бюджету участі (Громадський бюджет)»

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні мешканці нашої громади!

Повідомляємо, що з 02 по 30 жовтня 2023 року розпочинається прийом проєктних пропозицій для фінансування в конкурсі «Бюджету участі (Громадський бюджет)». Громадський бюджет дозволяє мешканцю взяти участь в тому, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя громади. Подавайте свої проєкти і голосуйте за цікаві ідеї. Проєкти, які найбільше підтримають мешканці, будуть реалізовані з бюджету мiста у 2024 році.

Гранична вартість одного проєкту – 99 000 гривень, загальний обсяг коштів на усі проєкти - 693 000 гривень.

1. Якщо тобі вже є 14 років, придумай ідею, спрямовану на розвиток твоєї громади.

2. Опиши свою ідею з обгрунтуваням та розрахунками.

3. Збери підписи на підтримку проєкту: не менше 10 підписів (окрім самого автора).

 Отримати бланк для оформлення проєкту https://budget.e-dem.ua/6311500000/competition/2605

та ознайомитися більш детально можна на сайті - https://budget.e-dem.ua/6311500000 або за адресою: Первомайський міськвиконком, 2 поверх, каб. 24.

 

Переглядів: 220
Дата публікації: 08:43 27.09.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>