Дитячу поліклініку закрито на карантин/доповнено
 Дитячу поліклініку закрито на карантин/доповнено

Дитячу поліклініку закрито на карантин/доповнено

З 12 травня 2020 року дитячу поліклініку, в зв'язку з інфікування декількох працівників на CoViD-19, закрито на карантин. Куди звертатись з дітьми?

У зв’язку з лабораторним підтвердженням у декількох медичних працівників дитячої поліклініки інфікування CoViD-19, її закрито на карантин (з 12.05.2020) для проведення робіт з дезінфекції та обстеження решти персоналу. Одночасно служба сімейних лікарів організує приймання дітей фахівцями, які мають негативний ПЦР тест, тобто є здоровими.

Доповнено: На базі Первомайської дитячої поліклініки відкрито кабінет надання екстреної допомоги дітям. Саме до нього необхідно звертатися на прийом з дітьми під час тимчасового закриття на карантин дитячого відділення.

Кабінет №3 працює з 13.05.2020 року з  8:00 год. до 15:30 год. щоденно (крім вихідних).

Тел. 3-17-77

Переглядів: 498
Дата публікації: 07:52 12.05.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>