Реєстрація на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» для жінок у місті Первомайський, Харківська область.
Реєстрація на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» для жінок у місті Первомайський, Харківська область.

Реєстрація на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» для жінок у місті Первомайський, Харківська область.

Запрошуємо на серію освітніх тренінгів жінок, які хочуть змін

Запрошуємо жінок, які хочуть змін, представниць місцевих громадських організацій, благодійних фондів, волонтерських ініціатив та спільнот громадянського суспільства, які працюють в напрямку надання допомоги ВПО, гуманітарній сфері, в напрямку подолання кризи, спричиненої війною.

Навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» є безкоштовним, та відбувається у межах реалізації проєкту «Створення міжрегіонального хабу підтримки жіночих ініціатив для допомоги незахищеним верствам населення у північно-східних областях України», за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України (UHF). Організаторами є ГО ВОПО Джерело надії / Spring of Hope, ГО Агенція сталого розвитку міста та БО Благодійна організація Hitex.

Як відбувається навчання?

Навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» відбудеться 8-13 листопада 2023. Всі заходи відбуватимуться офлайн, у місті Первомайський, Харківська область.

Повний цикл навчального інтенсиву «Розбудова & Спроможність» охоплює чотири тематичних блоки:

• 08 листопада 2023 - «Жіноче лідерство. Партнерство».

• 09 листопада 2023 - «Жінка в бізнесі. Гранти для бізнесу».

• 10 листопада 2023 - «Комплексне реагування на випадки гендерно зумовленого насильства. Запобігання сексуальній експлуатації та насильству в контексті гуманітарного виклику (GBV/PSEA)».

• 11, 12, 13 листопада 2023 - «Написання грантових заявок».

Чому варто взяти участь у навчанні?

1. Актуальна інформація та практичні кейси від експертів.

2. Безоплатна участь у тренінгах. Організатори забезпечать учасників харчуванням, покриють витрати вартості проїзду (за наявності квитків), та в разі необхідності - забезпечать проживанням в готелі.

3. Сертифікати, які підтверджують ваші компетенції.

4. Менторська та консультаційна підтримка від експертів для впровадження проєктів у ваших громадах

5. Нові знайомства, партнерство, формування спільноти однодумців.

Кого запрошуємо приєднатися?

Ми запрошуємо жінок, які сьогодні проживають у місті Первомайський (Харківська область) та сусідніх громадах. Ми чекаємо на активних представниць громадських організацій, волонтерських ініціатив, благодійних організацій, соціальних працівниць, жінок, які хочуть змін на краще.

Зареєструватися можна за посиланням: https://forms.gle/bcdcpzm9zJimZ9oM8

Просимо допомогти у поширенні інформації, серед тих, кому це буде корисно та важливо.

Проєкт «Створення міжрегіонального хабу підтримки жіночих ініціатив для допомоги незахищеним верствам населення у північно-східних областях України» реалізує ГО «Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії» у партнерстві з ГО «Агенція сталого розвитку міста» та БО БФ «Хай Тех», за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України / UHF.

Даний проєкт можливий завдяки стратегічному партнерству ГО ВОПО «Джерело надії» (м.Вінниця), ГО «Агенція сталого розвитку міста» (м.Рівне), БО БФ «Хай Тех» (м.Суми) на національному рівні.

Переглядів: 63
Дата публікації: 14:34 06.10.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>