Пом’якшити карантин, який запроваджений на рівні держави, місцева влада не має права
Пом’якшити карантин, який запроваджений на рівні держави, місцева влада не має права

Пом’якшити карантин, який запроваджений на рівні держави, місцева влада не має права

Денис Шмигаль про те, як країна житиме далі в умовах пандемії

22 травня — не кінцева дата закінчення карантину.

Наступний етап послаблення карантинних обмежень буде запроваджений, коли протягом певного періоду кількість захворілих буде зменшуватися.

???? Міський громадський транспорт продовжує працювати в особливому режимі. Метро та міжміський транспорт можуть стати каталізатором розповсюдження захворюваності. Про їх часткове відкриття можна говорити лише на третьому етапі, коли кількість одужалих буде суттєво перевищувати кількість захворілих.

???? Ми не закривали всю економіку. 80% підприємств продовжували працювати. Карантинні обмеження торкнулися шістьох галузей, які, на жаль, містять велику кількість робочих місць.

???? Кредитні канікули для мікро та малого бізнесу вже розроблені. Міністерство фінансів також обраховує можливість запровадження податкових канікул та вплив таких кроків на бюджет. Зараз ми всі в одному човні, і треба шукати варіант виходу з карантину з найбільш оптимальними економічними втратами.

???? При пом’якшенні загальноукраїнського карантину велика частка відповідальності лягає на міських голів. Саме вони в подальшому ухвалюватимуть рішення про запровадження адаптивного карантину. Пом’якшити карантин, який запроваджений на рівні держави, місцева влада не має права. Мова йде про життя й здоров’я громадян та про безпеку держави.

???? Причини затримок надбавок до зарплат медикам знайдені. Я та Президент тримаємо це на особистому контролі. Міністр охорони здоров’я повинен представити перелік медичних закладів, які приймали хворих на COVID-19, де буде прописано, кому виплачені кошти, а кому ні. Для мене неприпустимо, коли медики не можуть отримати заслужених доплат.

Переглядів: 494
Дата публікації: 11:03 12.05.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Розпорядження міського голови від 08.04.2021 № 61 "Про закінчення опалювального періоду"   09.04.2021
Про затвердження Положення Про здійснення візування проєктів актів у виконавчому комітеті Первомайсь   06.04.2021
Про передачу подарунків, одержаних як подарунки Первомайській міській територіальній громаді   06.04.2021
Про затвердження Порядку організації роботи з повідомленнями про можливі факти корупційних або пов’я   06.04.2021
Про затвердження Положення про здійснення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства у к   06.04.2021
Ранній розвиток дитини дуже важливий, бо діти, як людський капітал!!!   06.04.2021
Проєк рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради "Про встановлення вартості однієї норм   05.04.2021
Повідомлення про оприлюднення проєкту рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради «Про в   05.04.2021
Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради «Про    05.04.2021
Доповнення до плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Первомайської міської ради т   01.04.2021
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>