Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Пом’якшити карантин, який запроваджений на рівні держави, місцева влада не має права
Пом’якшити карантин, який запроваджений на рівні держави, місцева влада не має права

Поділитися новиною:

Пом’якшити карантин, який запроваджений на рівні держави, місцева влада не має права

Денис Шмигаль про те, як країна житиме далі в умовах пандемії

22 травня — не кінцева дата закінчення карантину.

Наступний етап послаблення карантинних обмежень буде запроваджений, коли протягом певного періоду кількість захворілих буде зменшуватися.

???? Міський громадський транспорт продовжує працювати в особливому режимі. Метро та міжміський транспорт можуть стати каталізатором розповсюдження захворюваності. Про їх часткове відкриття можна говорити лише на третьому етапі, коли кількість одужалих буде суттєво перевищувати кількість захворілих.

???? Ми не закривали всю економіку. 80% підприємств продовжували працювати. Карантинні обмеження торкнулися шістьох галузей, які, на жаль, містять велику кількість робочих місць.

???? Кредитні канікули для мікро та малого бізнесу вже розроблені. Міністерство фінансів також обраховує можливість запровадження податкових канікул та вплив таких кроків на бюджет. Зараз ми всі в одному човні, і треба шукати варіант виходу з карантину з найбільш оптимальними економічними втратами.

???? При пом’якшенні загальноукраїнського карантину велика частка відповідальності лягає на міських голів. Саме вони в подальшому ухвалюватимуть рішення про запровадження адаптивного карантину. Пом’якшити карантин, який запроваджений на рівні держави, місцева влада не має права. Мова йде про життя й здоров’я громадян та про безпеку держави.

???? Причини затримок надбавок до зарплат медикам знайдені. Я та Президент тримаємо це на особистому контролі. Міністр охорони здоров’я повинен представити перелік медичних закладів, які приймали хворих на COVID-19, де буде прописано, кому виплачені кошти, а кому ні. Для мене неприпустимо, коли медики не можуть отримати заслужених доплат.

Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/427 | Переглядів: 304Дата публікації: 11:03 12.05.2020
Версія для слабо- зорих