Відновлення декларування: Президент підписав Закон!
Відновлення декларування: 
Президент підписав Закон!

Відновлення декларування: Президент підписав Закон!

10 жовтня 2023 року Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України № 3384-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану» (далі – Закон). Закон набув чинності з наступного дня, після його опублікування.

Кампанія декларування за 2021-2022 роки триватиме до 31 січня 2024 року. До зазначеної дати декларанти мають подати декларації за відповідні звітні періоди у 2021-2022 роках, у тому числі для проведення спецперевірок, крім тих осіб, які подали їх добровільно раніше. 

Крім того, ті особи, які під час дії воєнного стану до набрання чинності Законом, вже подали декларації за 2021-2022 роки, мають право подати виправлені декларації за ці періоди. Для цього протягом 14 днів з дня набрання чинності Законом їм необхідно буде письмово в довільній формі звернутися до НАЗК з проханням забезпечити можливість подати виправлену декларацію. Після чого зазначені суб’єкти декларування зможуть один раз упродовж 30 календарних днів (з дня відкриття доступу) подати виправлені декларації за ці періоди. Про надання такої можливості декларантам буде повідомлено в їх персональні електронні кабінети у Реєстрі декларацій, без направлення офіційного листа.

З відновленням декларування запускаються і механізми фінансового контролю. Подані декларації пройдуть логічний та арифметичний контроль для визначення показника рейтингу ризику. Декларації з найвищим показником рейтингу ризику будуть відібрані для проведення повної перевірки, що дозволить перевірити законність набуття активів тими чиновниками, до яких роками не доходила черга.


«Національне агентство з питань запобігання корупції вітає відновлення обовʼязку подання декларацій, повідомлень про суттєві зміни у майновому стані, повноважень щодо повних та спеціальних (під час призначення на керівні та інші важливі посади) перевірок декларацій та забезпечить відкритий цілодобовий доступ до Єдиного державного реєстру декларацій не пізніше 60 днів з дня набрання чинності Законом після забезпечення безпеки захисників та захисниць  України» – зазначив Голова НАЗК Олександр Новіков.

Протягом місяця з дня набрання чинності Законом НАЗК має забезпечити приведення своїх нормативно-правових актів у відповідність до нових норм, в тому числі – в частині відбору декларацій для проведення їх повної перевірки та порядку проведення таких перевірок.


 

Подавайте свої декларації вчасно та без помилок. Слідкуйте за новинами з цього питання та інших питань роботи уповноваженого підрозділу на Офіційному сайті Первомайської міської ради Харківської області та у соціальних мережах на офіційних сторінках НАЗК у Телеграм та Фейсбук.

Отримати консультацію ви можете в Уповноваженому підрозділі з питань запобігання та виявлення корупції  Первомайської міської ради Харківської області, за адресою:  проспект Незалежності, 1, кабінет №13, м.Первомайський,Харківська обл., 64102, тел./факс (05748)3-10-10, e-mail: pervomradaantycor@gmail.com

Або направивши офіційного листа на електронну пошту НАЗК  info@nazk.gov.ua або за телефоном контакт-центру (044) 200-06-94.

Джерело інформації: Сайт НАЗК https://nazk.gov.ua/uk/novyny/e-deklaruvannya-vidnovleno-prezydent-ukrayiny-pidpysav-zakon/

Переглядів: 85
Дата публікації: 08:50 11.10.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>