Зараз в місті проводиться опитування від Громадської організації "Центр урбаністичних студій" з Києва
Зараз в місті проводиться опитування від Громадської організації \"Центр урбаністичних студій\" з Києва

Зараз в місті проводиться опитування від Громадської організації "Центр урбаністичних студій" з Києва

Ваша участь у цьому опитуванні - це ваш внесок у покращення життя в Первомайському. Не пропустіть цю можливість!

Мета цього опитування - отримати глибоке розуміння того, як ми, як громада, сприймаємо комфорт та які аспекти щодо нього є для нас найважливішими. Ваші відповіді у цьому опитуванні стануть основою для рекомендацій, які вплинуть на подальший розвиток нашого міста.
Чому це важливо? Отже, такі документи та дослідження можуть стати нашими союзниками в залученні фінансування на реалізацію важливих проектів та програм для нашої громади. Вони будуть підкріплені фактами та думками наших мешканців, які найкраще знають, які питання потребують негайного вирішення.
Зараз мешканці та гості мають унікальну можливість вплинути на майбутнє та визначити проблемні моменти для нашого розвитку. Ваша участь у цьому опитуванні - це ваш внесок у покращення життя в Первомайському. Не пропустіть цю можливість!
Дякуємо за вашу активність та підтримку. Разом ми можемо досягти більш комфортного та процвітаючого майбутнього для нашої громади
Переглядів: 71
Дата публікації: 09:47 18.10.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>