Перевірте наскільки добре ви розпізнаєте фейки та маніпуляції
Перевірте наскільки добре ви розпізнаєте фейки та маніпуляції

Перевірте наскільки добре ви розпізнаєте фейки та маніпуляції

45-хвилинний тест проходитиме у середу, 25 жовтня, на платформі Typeform о 10:00, 13:00, 17:00 та 21:00.

Хочете перевірити, наскільки добре ви розпізнаєте фейки та маніпуляції? Тоді ця інформація для вас!

Фільтр. Національний проєкт з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та фінансування Уряду Японії проводить щорічний Національний тест з медіаграмотності.

45-хвилинний тест проходитиме у середу, 25 жовтня, на платформі Typeform о 10:00, 13:00, 17:00 та 21:00.

Посилання на платформу опублікують на сайті та у соцмережах проєкту напередодні тесту.

Усі учасники отримають результат автоматично після проходження тесту, а правильні відповіді будуть опубліковані 26 жовтня на сайті «Фільтра» https://filter.mkip.gov.ua

Учасники, які дадуть найбільшу кількість правильних відповідей, отримають корисні подарунки.

Переможців оголосять 1 листопада у соцмережах та на сайті «Фільтра», і вони також отримають сертифікати «Гуру медіаграмотності».

Захід присвячений Всесвітньому тижню медіа- та інформаційної грамотності, який відзначатимуть вже другий рік поспіль в Україні, цього разу з 23 по 29 жовтня.

Національний тест з медіаграмотності реалізовує національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики за підтримки ПРООН в Україні та фінансування уряду Японії, а також спільно з програмою USAID «Мріємо та діємо» та проєктом «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», які втілюють IREX in Ukrainе.

Переглядів: 60
Дата публікації: 10:48 19.10.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>