Нагадуємо, що в громаді триває період подачі проектів для участі в конкурсі Громадський бюджет - 2023!
Нагадуємо, що в громаді триває період подачі проектів для участі в конкурсі Громадський бюджет - 2023!

Нагадуємо, що в громаді триває період подачі проектів для участі в конкурсі Громадський бюджет - 2023!

Отже, не гайте часу, залишилося 6 днів до закінчення етапу «Подання проектів».

Проектні пропозиції ви можете подати наступними способами:

1. На паперових носіях – до Центру надання адміністративних послуг за адресою: проспект Незалежності, 1 (кабінет 8) та в електронному вигляді (на USB-флеш-накопичувачі) адміністратору за адресою: проспект Незалежності, 1 (кабінет 24).

2. Онлайн – подача – на онлайн-платформі «Громадський бюджет», яка дозволяє використовувати одноразову реєстрацію в електронній системі за допомогою BankID або цифрового підпису та розташована на офіційному сайті Первомайської міської ради.

Отримати бланк для оформлення проєкту можна за посиланням:http://https://budget.e-dem.ua/6311500000/competition/2605та ознайомитися більш детально можна на сайті: https://budget.e-dem.ua/6311500000 або за адресою: проспект Незалежності, 1, каб. 24.

Переглядів: 193
Дата публікації: 09:21 25.10.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>