Про початок опалювального періоду 2023/2024 років
Про початок опалювального 
періоду 2023/2024 років

Про початок опалювального періоду 2023/2024 років

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 31 жовтня 2023 року Первомайський № 174

Про початок опалювального

періоду 2023/2024 років

Відповідно до п. 8 Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 830, розпорядження начальника Харківської обласної військової адміністрації від 24.10.2023 № 791 В  «Про початок опалювального періоду», у зв’язку з прогнозованим зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря до + 8°С та нижче протягом трьох днів, керуючись п. 7 ч. 3 ст. 4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», п. 20 ч. 4 ст. 42, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

  1. Розпочати опалювальний період у житлових будинках, школах, дитячих та інших закладах побутового і соціально-культурного призначення, а також споживачам, приміщення яких обладнані індивідуальними опалювальними приладами, організаціям і підприємствам, що знаходяться на території Первомайської міської територіальної громади, з 1 листопада 2023 року.

  2. Первомайському КП «Тепломережі» (М. ЧЕРНЯК) забезпечити надання послуги з постачання теплової енергії відповідно до затвердженого температурного графіку.

  3. Рекомендувати Зміївському УЕГГ Харківської філії ТОВ «ГАЗМЕРЕЖІ УКРАЇНИ» (С. ГНИРЯ) забезпечити своєчасне підключення газових джерел теплопостачання відповідно до діючих норм і правил.

  4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Керуюча справами                                                                                            Тетяна ОРЛОВА

Переглядів: 427
Дата публікації: 11:15 31.10.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>