17 травня - День пам'яті жертв політичних репресій
17 травня - День пам\

17 травня - День пам'яті жертв політичних репресій

В цей день країна шанує пам'ять про невинно загиблих під час репресій, пам'ять про понад півмільйона українців.

Призначення цього Дня - привернути увагу суспільства до трагічних  подій в історії України, викликаних безмірним насильництвом.

За розмахом знищення населення власної країни сталінський терор не знає собі рівних у світовій історії.

Незліченну кількість працьовитих, талановитих та соціально активних громадян, яких сталінська влада оголосила «ворогами народу», стратили або прирекли на тортури і голодну смерть на засланні.

Гірка пам’ять нашого народу має бути збережена заради історичної справедливості та, аби не допустити подібного в майбутньому.

Тож схилімо голови і помолімося за вічний спокій тих, хто загинув унаслідок політичних репресій. Вічна пам’ять безневинно загиблим та закатованим українцям!

Міський голова Микола Бакшеєв

Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/440 | Переглядів: 301Дата публікації: 08:41 15.05.2020
Версія для слабо- зорих