Зі святом, шановні партнери!
Зі святом, шановні партнери!

Зі святом, шановні партнери!

Сьогодні, 11 листопада, у день завершення Першої світової війни, відзначається День незалежності Польщі.

Сьогодні Польща це рівноправна, самодостатня і потужна держава, яка гідно увійшла у європейську спільноту та стала на шлях демократичного розвитку.
Для нас, українців, досвід Польщі є надзвичайно важливий та корисний, оскільки наша держава інтегрується у світовий економічний, політичний та духовно-інтелектуальний простір.
Україну і Польщу упродовж багатьох років пов’язують тісні та дружні партнерські відносини. Наша громада також має місто-побратима в Польщі, це чудове місто Губін, з яким ми нещодавно підписали меморандум про співпрацю.Тож, шановні друзі, шановні партнери, прийміть щирі вітання з нагоди найбільшого національного державного свята Республіки Польща - Дня Незалежності!
Ми шануємо наші доброзичливі відносини із нашими партнерами з міста Губін та Республікою Польща в цілому, які побудовані на міцних партнерських засадах, взаємній повазі та дієвій співпраці. Щиро радіємо здобуткам та успіхам польського народу, а також цінуємо  Вашу підтримку. Сьогодні поляки поруч з нами, хтось на економічному, хтось на волонтерському а дехто і пліч о пліч, разом із нашими захисниками, боронячи незалежність нашої країни.
Ми дбаємо, аби всебічно зміцнювати та поглиблювати співпрацю як між нашими країнами так і між нашими містами.
З нагоди свята бажаємо дружньому польському народові добра, процвітання та нових звершень на благо незалежної Республіки Польща.
Висловлюємо переконання, що українсько-польська співпраця надалі розвиватиметься та успішно продовжуватиметься у напрямку реалізації євроінтеграційного курсу.

Альбом: Зі святом, шановні партнери!
Альбом: Зі святом, шановні партнери!
Переглядів: 101
Дата публікації: 13:24 11.11.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>