Газове питання взято під особистий контроль міського голови Миколи Бакшеєва
Газове питання взято під особистий  контроль міського голови Миколи Бакшеєва

Газове питання взято під особистий контроль міського голови Миколи Бакшеєва

З вівторка 12 травня в місті виникло гостре питання, пов’язане з відключенням будинку №15, що в 4 мікрорайоні, від газопостачання. В АТ «Харківгаз» пояснили, що підприємство не припиняло постачання газу на будівлю.

     Протягом 4 днів у своїх оселях  люди не мали  елементарного – змоги  готувати їжу.  Конфлікт  мешканців будинку з газовою компанією набув вибухового масштабу. Звісно, міський голова Микола Бакшеєв не міг проігнорувати відповідне питання і  15 травня 2020 року, разом зі своїми заступниками  та депутатом Харківської обласної ради Сергієм Цимбаловим виїхав на місце події. Після гострих перемовин  міського голови  Миколи Бакшеєва з начальником Зміївської філії АТ «Харківгаз»  Сергієм Гнирею з’ясувалось, що  причиною відсутності газопостачання стало те, що 12 травня невідомими  було скоєно несанкціоноване втручання в роботу прибудинкового газового лічильника та перекрито подачу газу. Після виїзду на виклик аварійної газової служби, мешканцям будинку було повідомлено про небезпеку витоку газу, та до з’ясування обставин і уникнення аварійної ситуації встановлено «заглушку» на прибудинковий газовий лічильник.

    Сьогодні міський голова Микола Бакшеєв особисто проконтролював виміри витоку газу, що провела аварійна газова служба та наполіг на початку відновлення робіт з газопостачання до будинку.

    Станом на 18.00 год. 15 травня 2020 року газопостачання в будинку №15, 4 мікрорайону м. Первомайський повністю відновлено в першому під’їзді, та частково в третьому. В інших під’їздах роботи продовжуватимуться 16 травня 2020 року.

Сюжет ТРК "Надія" за посиланням: https://youtu.be/8qJ5UE3J0Z0

Переглядів: 1044
Дата публікації: 22:08 15.05.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>