Газове питання взято під особистий контроль міського голови Миколи Бакшеєва
Газове питання взято під особистий  контроль міського голови Миколи Бакшеєва

Газове питання взято під особистий контроль міського голови Миколи Бакшеєва

З вівторка 12 травня в місті виникло гостре питання, пов’язане з відключенням будинку №15, що в 4 мікрорайоні, від газопостачання. В АТ «Харківгаз» пояснили, що підприємство не припиняло постачання газу на будівлю.

Протягом 4 днів у своїх оселях  люди не мали  елементарного – змоги  готувати їжу.  Конфлікт  мешканців будинку з газовою компанією набув вибухового масштабу. Звісно, міський голова Микола Бакшеєв не міг проігнорувати відповідне питання і  15 травня 2020 року, разом зі своїми заступниками  та депутатом Харківської обласної ради Сергієм Цимбаловим виїхав на місце події. Після гострих перемовин  міського голови  Миколи Бакшеєва з начальником Зміївської філії АТ «Харківгаз»  Сергієм Гнирею з’ясувалось, що  причиною відсутності газопостачання стало те, що 12 травня невідомими  було скоєно несанкціоноване втручання в роботу прибудинкового газового лічильника та перекрито подачу газу. Після виїзду на виклик аварійної газової служби, мешканцям будинку було повідомлено про небезпеку витоку газу, та до з’ясування обставин і уникнення аварійної ситуації встановлено «заглушку» на прибудинковий газовий лічильник.

Сьогодні міський голова Микола Бакшеєв особисто проконтролював виміри витоку газу, що провела аварійна газова служба та наполіг на початку відновлення робіт з газопостачання до будинку.

Станом на 18.00 год. 15 травня 2020 року газопостачання в будинку №15, 4 мікрорайону м. Первомайський повністю відновлено в першому під’їзді, та частково в третьому. В інших під’їздах роботи продовжуватимуться 16 травня 2020 року.

Сюжет ТРК "Надія" за посиланням: https://youtu.be/8qJ5UE3J0Z0

Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/448 | Переглядів: 797Дата публікації: 22:08 15.05.2020
Версія для слабо- зорих