Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Газове питання взято під особистий контроль міського голови Миколи Бакшеєва
Газове питання взято під особистий  контроль міського голови Миколи Бакшеєва

Поділитися новиною:

Газове питання взято під особистий контроль міського голови Миколи Бакшеєва

З вівторка 12 травня в місті виникло гостре питання, пов’язане з відключенням будинку №15, що в 4 мікрорайоні, від газопостачання. В АТ «Харківгаз» пояснили, що підприємство не припиняло постачання газу на будівлю.

     Протягом 4 днів у своїх оселях  люди не мали  елементарного – змоги  готувати їжу.  Конфлікт  мешканців будинку з газовою компанією набув вибухового масштабу. Звісно, міський голова Микола Бакшеєв не міг проігнорувати відповідне питання і  15 травня 2020 року, разом зі своїми заступниками  та депутатом Харківської обласної ради Сергієм Цимбаловим виїхав на місце події. Після гострих перемовин  міського голови  Миколи Бакшеєва з начальником Зміївської філії АТ «Харківгаз»  Сергієм Гнирею з’ясувалось, що  причиною відсутності газопостачання стало те, що 12 травня невідомими  було скоєно несанкціоноване втручання в роботу прибудинкового газового лічильника та перекрито подачу газу. Після виїзду на виклик аварійної газової служби, мешканцям будинку було повідомлено про небезпеку витоку газу, та до з’ясування обставин і уникнення аварійної ситуації встановлено «заглушку» на прибудинковий газовий лічильник.

    Сьогодні міський голова Микола Бакшеєв особисто проконтролював виміри витоку газу, що провела аварійна газова служба та наполіг на початку відновлення робіт з газопостачання до будинку.

    Станом на 18.00 год. 15 травня 2020 року газопостачання в будинку №15, 4 мікрорайону м. Первомайський повністю відновлено в першому під’їзді, та частково в третьому. В інших під’їздах роботи продовжуватимуться 16 травня 2020 року.

Сюжет ТРК "Надія" за посиланням: https://youtu.be/8qJ5UE3J0Z0

Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/448 | Переглядів: 797Дата публікації: 22:08 15.05.2020
Версія для слабо- зорих