18 травня Міжнародний день музеїв — щорічне свято музейництва

18 травня Міжнародний день музеїв — щорічне свято музейництва

Шановні працівники музею! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Міжнародного дня музеїв!

Ваша діяльність надзвичайно важлива та необхідна для суспільства. Ви не просто зберігаєте пам’ятки минулого, але й допомагаєте відновити історичну правду, згадати призабуті імена й події. Численні заходи, які ви проводите у місті, становлять значний інтерес для городян. Впевнений, що ваш досвід, сумлінна праця та відповідальність і надалі підтримуватимуть високий авторитет музейної справи нашого міста.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, миру, добробуту та впевненості в завтрашньому дні. Нехай праця приносить тільки задоволення, хай невичерпним буде джерело вашої творчої енергії! Успіхів вам, натхнення та нових професійних досягнень!

Міський голова Микола Бакшеєв

Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/449 | Переглядів: 207Дата публікації: 08:46 18.05.2020
Версія для слабо- зорих