18 травня Міжнародний день музеїв — щорічне свято музейництва
18 травня Міжнародний день музеїв — щорічне свято музейництва

18 травня Міжнародний день музеїв — щорічне свято музейництва

Шановні працівники музею! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Міжнародного дня музеїв!

Ваша діяльність надзвичайно важлива та необхідна для суспільства. Ви не просто зберігаєте пам’ятки минулого, але й допомагаєте відновити історичну правду, згадати призабуті імена й події. Численні заходи, які ви проводите у місті, становлять значний інтерес для городян. Впевнений, що ваш досвід, сумлінна праця та відповідальність і надалі підтримуватимуть високий авторитет музейної справи нашого міста.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, миру, добробуту та впевненості в завтрашньому дні. Нехай праця приносить тільки задоволення, хай невичерпним буде джерело вашої творчої енергії! Успіхів вам, натхнення та нових професійних досягнень!

Міський голова Микола Бакшеєв

Переглядів: 346
Дата публікації: 08:46 18.05.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>