В терцентрі відкрили кабінет для швачки та перукаря

Захід відбувся за участі представників благодійного фонду «Право на захист», міського голови Миколи Бакшеєва та його заступників Ніни Харченко та Ірини Бомко.

Територіальний центр соціального обслуговування було визнано одним із місць компактного проживання внутрішньо переміщених осіб.

Завдяки цьому міська влада змогла  залучити донорську допомогу .

Тепер тут можуть отримати послуги не тільки переселенці, а і люди з вразливих категорій.

Відремонтоване приміщення обладнане новими меблями  та інвентарем.

Тут зробили все, щоб працювати було комфортно.

Відвідувачі також оцінять зручність та доступність послуг.

Кабінет розташовано на першому поверсі.

Це окреме приміщення, де можна підстригтися та замовити нескладні швейні роботи.

Директорка терцентру Катерина Дмитренко згадала, як усе починалось:  «До цього в нас було приміщення, але в дуже поганому стані. І коли представники «Право на захист » побачили цю ситуацію і що сюди приходять підстригатися внутрішньо переміщені особи, то вони вирішили нам допомогти та облаштувати його. Тепер всім  приємно сюди приходити і отримувати послуги. Адже красиві люди – це щасливі люди»

Міський голова Микола Бакшеєв подякував гостям  за співпрацю і ще раз підкреслив наскільки важлива ця допомога нашій громаді.

Проєкт «Координація та управління місцями тимчасового поселення» реалізовано  БФ «Право на захист» за підтримки Агенства ООН у справах біженців (УВКБ ООН)

Дата публікації: 15:49 13.12.2023

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика