День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Вшанували ліквідаторів біля Пам'ятного знаку «Чорнобильська трагедія 1986 року» за участю заступника міського голови Ніни Харченко

37 років віддаляють нас від тієї дати, коли було завершено будівництво саркофага над четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

 Але відлуння чорнобильської трагедії болить нам і досі.

Через втрачені життя ліквідаторів, через шкоду, завдану здоров’ю людей та заражену радіацією природу.

Сьогодні ми дякуємо героїчним та самовідданим людям, які ціною власного життя і здоров’я локалізувати аварію та врятували країну і світ від радіаційного забруднення.

Всім мужнім ліквідаторам-чорнобильцям та їхнім родинам побажаємо міцного здоров’я, довгих років життя і родинного благополуччя.

 Низький уклін, щира вдячність і обов’язково мирного українського неба!

Переглядів: 124
Дата публікації: 11:51 14.12.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>