Громадський бюджет: біля Палацу культури «Хімік» з’явились паркові інсталяції

Громадський бюджет: біля Палацу культури «Хімік» з’явились паркові інсталяції

Проєкт «Майданчик паркових інсталяцій біля ПК «Хімік» (автор Людмила Федорченко) мав на меті повернути місту його привабливість, створюючи нові місця для відпочинку та цікаві фотозони.

Ці елементи благоустрою особливо необхідні первомайцям: тут можна зробити колективні фото випускників, весіль та ювілеїв чи просто індивідуальні фотосесіїї, які потребують нових локацій. Гості міста також можуть зробити свої світлини біля фотозони, яка розповідає частину історії Первомайського.

Місце для розміщення інсталяцій було обрано не випадково. Біля Палацу культури “Хімік” є невелика паркова зона, де ростуть різноманітні дерева, де вже є ретро майданчик та асфальтовані доріжки. Ця територія  - прекрасна зона відпочинку. Саме тому на цій ділянці було вирішено розмістити металеві паркові скульптури. Вартість проєкту склала 50 тис.грн.  Але на цьому не зупились.

Для естетичного вигляду головної площі біля інсталяцій було висаджено квіти, придбані за кошти небайдужих мешканців міста, які долучились до цієї громадської ініціативи.

Альбом: Громадський бюджет: біля Палацу культури «Хімік» з’явились паркові інсталяції
Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/453 | Переглядів: 319Дата публікації: 11:35 18.05.2020
Версія для слабо- зорих