Як запобігти отруєнню чадного газу
Як запобігти отруєнню чадного газу

Як запобігти отруєнню чадного газу

Прохолодна погода змушує нас діставати обігрівачі та різні гаджети, що допоможуть нам зберігати тепло.Разом із цим зростають ризики отруєння чадним газом.

Оксид вуглецю (CO) — це токсичний газ, який утворюється, якщо горіння відбувається в умовах браку кисню. Його називають чадним газом. Підступність чадного газу в тому, що він не має кольору, запаху чи смаку, але він може бути смертельним для людини.

???? Чим він небезпечний для людини?

Чадний газ з'єднується з гемоглобіном, внаслідок чого кров втрачає здатність переносити кисень до тканин, організм швидко відчуває його нестачу. Гіпоксія (сильний дефіцит кисню) внаслідок гострого отруєння чадним газом може призвести до незворотних пошкоджень мозку або серця.

???? Якими є симптоми ураження чадним газом?

☛ головний біль

☛ нудота

☛ прискорене дихання

☛ слабкість, відчуття втоми

☛ запаморочення

☛ сплутаність свідомості

❗Як тільки ви відчуваєте ці симптоми – негайно відключіть всі прилади (окрім електричних), відкрийте вікна навстіж та викликайте службу газу 104

Переглядів: 88
Дата публікації: 13:13 16.12.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>