Наступного року в Пісочині планують облаштувати безбар’єрне середовище
Наступного року в Пісочині планують облаштувати безбар’єрне середовище

Наступного року в Пісочині планують облаштувати безбар’єрне середовище

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов зазначив, що у Харківській області реалізуються заходи Національної стратегії із створення безбарʼєрного простору та послуг.

Так, цьогоріч у травні затвердили обласний план заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, яку ініціювала перша леді Олена Зеленська. План передбачає 28 завдань за 5 напрямками: фізична, інформаційна, цифрова, суспільна та громадянська, освітня безбар’єрність. 

«У межах цієї Національної стратегії у Харківській області визначили флагманський проєкт зі створення безбар’єрного середовища у селищі Пісочин. Після аналізу потреб в облаштуванні безбар'єрного середовища зупинилися саме на цьому населеному пункті, адже він стрімко розвивається і розташовується недалеко від Харкова. До того ж тут проживає велика кількість внутрішньо переміщених осіб», – сказав Олег Синєгубов.

Олег Синєгубов наголосив, що вже виконано робочий проєкт щодо створення відповідного простору в Пісочині й наразі він проходить експертизу.

«На наступний рік плануємо замовляти роботи, певні результати зможемо побачити на кінець першого кварталу року. Пісочин стане першим населеним пунктом, де реалізуємо цей пілотний проєкт. Він слугуватиме як зразок для інших громад, де виконаємо повністю всі вимоги інклюзивності. Буде обладнано кожен пішохідний перехід чи вхід до багатоквартирних житлових будинків, забезпечено доступ  до соціальних та освітніх об’єктів. Також актуальна тема доступу осіб з інвалідністю до споруд цивільного захисту», – прокоментував директор Департаменту містобудування та архітектури ХОВА Антон Коротовських.

Переглядів: 90
Дата публікації: 16:27 27.12.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>