У Дергачах – на завершальному етапі роботи в багатоквартирних будинках, які постраждали від ворожих обстрілів
У Дергачах – на завершальному етапі роботи в багатоквартирних будинках, які постраждали від ворожих обстрілів

У Дергачах – на завершальному етапі роботи в багатоквартирних будинках, які постраждали від ворожих обстрілів

Відновлення 7 будинків у Дергачах вже закінчили, у грудні будуть завершені роботи ще на 10 об’єктах.

Як повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, 17 будинків у Дергачах відновлюють за кошти фонду ліквідації наслідків збройної агресії та за співфінансування місцевого бюджету. Загальна сума відновлення – 205,7 мільйона гривень. 

«До кінця року повинні бути завершені всі роботи у зазначених будинках. Окрім усунення наслідків ворожих ударів – проведення аварійно-відновлювальних робіт, у деяких будинках також обладнуємо підвальні приміщення. Наступного року планується розпочати відновлення низки житлових будинків у Дергачах, наразі триває розробка проєктно-кошторисної документації», – зазначив Олег Синєгубов. 

Загалом у будинках приводяться до ладу під’їзди та сходові марші, виконуються штукатурні роботи. У деяких будинках, під захисною плівкою, закінчують фасадні роботи.

«Було виконано дуже багато робіт. Насамперед замінили перекриття, утеплили покрівлю і фасад, замінили вікна, двері, балкони. У квартирах, які найбільше постраждали від влучань, також відремонтували опалення. Зокрема, проводили роботи з підсилення фундаментів. Це один з найскладніших етапів, адже було потрібно враховувати погодні умови та низку інших факторів», – розповів представник підрядної організації Ілля Подлєсний.

Крім того, в Дергачах наразі відновлюють Центр первинної медико-санітарної допомоги. Начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко наголосив, що його реконструюють також за кошти фонду ліквідації наслідків збройної агресії та місцевого бюджету.

«Будинки, які наразі відновлюються, піддавалися обстрілам протягом чотирьох місяців з початку повномасштабного вторгнення рф. Було важливо якнайшвидше відновити їх, оскільки люди повертаються назад, їм необхідно проживати в нормальних умовах. На сьогодні в місті вже спокійніше, наразі тут нараховуємо 18 тисяч людей. До війни – приблизно 21 тисяча осіб», – сказав начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко.

Переглядів: 50
Дата публікації: 16:37 11.12.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>