В селі Малі Феськи запрацювала амбулаторія

Роботу відновленого медзакладу перевірили в ході робочої поїздки заступники начальника Харківської ОВА Олена Логвинова та Євген Іванов.

Амбулаторія у селі Малі Феськи Богодухівського району була пошкоджена внаслідок ворожого обстрілу населеного пункту навесні 2022 року. В ході відновлювальних робіт, в медзакладі замінили покрівлю, комунікації, вікна та провели внутрішні ремонтні роботи.

«В межах візиту передали комп’ютерну, побутову та медичну техніку на потреби медичного персоналу від міжнародних партнерів. Усе необхідне обладнання в амбулаторії встановлене та функціонує. Відтепер амбулаторія може повноцінно приймати пацієнтів. Паралельно доукомплектовуватимемо медзаклад меблями», - зазначила Олена Логвинова.

Також в населеному пункті планують провести відновлювальні роботи та облаштування укриття в місцевій школі та дитячому садочку.

«Укриття мають відповідати усім вимогам ДБН. В Малих Феськах налічується більш як 3,5 тисячі жителів в тому числі внутрішньо-переміщених осіб. Тому попит на офлайн-освіту є. Продовжуємо роботу в цьому напрямку», - зазначив Євген Іванов.

Дата публікації: 15:02 04.01.2024

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика