Харківську обласну травматологічну лікарню відновили після ворожих обстрілів
Харківську обласну травматологічну лікарню відновили після ворожих обстрілів

Харківську обласну травматологічну лікарню відновили після ворожих обстрілів

З червня минулого року розпочався капітальний ремонт Харківської обласної клінічної травматологічної лікарні, яка неодноразово страждала від російських обстрілів.

Як повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, на аварійно-відновлювальні роботи з обласного бюджету виділили майже 26,5 мільйонів гривень. У закладі відремонтували центральний вхід, рентгенологічний відділ, операційні, клінічну лабораторію та рентгенологічні служби. Завдяки економії коштів по проєкту у цьому році також планується виконати додаткові роботи з влаштування системи опалення, здійснити внутрішнє оздоблення на 7-му поверсі лікарні та на сходах двох поверхів.

«З 24 лютого 2022 року в лікарню було декілька прямих влучань, в тому числі й у дах. Також був пошкоджений майже весь шостий поверх, де розміщувалися операційні. Тому необхідно було оперативно відновлювати приміщення, аби лікарня продовжувала функціонувати на 100%. Окрім ремонту, придбали нове обладнання, зокрема, рентген. Відновлювали так, щоб зробити краще, ніж було», – зазначив Олег Синєгубов.

Директор  КНП ХОР «Обласна клінічна травматологічна лікарня» Олександр Гавриков наголосив, що наразі лікарня повністю заповнена, у ній перебуває приблизно 260 пацієнтів.

«Один з найсильніших обстрілів був 10 березня 2022 року, коли пошкодилося 85 вікон, зірвало вхідну групу. На той час на вулиці температура сягала до мінус 19 градусів і нам довелося все зашивати фанерою, ковдрами тощо. На жаль, це був не останній "приліт"», – сказав Олександр Гавриков.

За сприяння німецької клініки «Шаріте» та Міністерства охорони здоров'я України отримали обладнання для телемедичних консультацій. 

«Від гуманітарних французьких організацій «Protection Civile» і «Меценат Серв'є» до лікарні надійшов кістковий рентгенівський денситометр. Він допоможе нам в лікуванні хворих з остеопорозом, після переломів, в процесі лікування, для оцінки майбутнього лікування при пошкодженнях кісткової тканини. Це новий рівень для нашого медзакладу. Люди зможуть безоплатно пройти на ньому обстеження», – додав завідувач дитячого прийомного відділення Тарас Станаєв. 

Наразі організували навчання для фахівців, які будуть працювати на рентгенівському денситометрі.

Переглядів: 106
Дата публікації: 10:05 05.01.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>