Розпочато розробку проєкту Програми комплексного відновлення Харківської області на період до 2027 року
Розпочато розробку проєкту Програми комплексного відновлення  Харківської області на період до 2027 року

та продовжено строк подання пропозицій громадськості

Шановні мешканці Первомайської громади!

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про регулювання містобудівної діяльності», начальником обласної військової адміністрації від 15 серпня 2023 року № 439В видане розпорядження «Про розроблення Програми комплексного відновлення Харківської області на період до 2027 року».

Програма комплексного відновлення Харківської області на період до 2027 року  (далі – Програма) – це передумова швидкого залучення інвестицій у регіон, отримання міжнародної та державної допомоги, яка спрямована на подолання наслідків повномасштабної російської збройної агресії проти України та є основою для планування конкретних заходів подальшого відновлення та розвитку Харківської області.

Програма буде орієнтована на досягнення Цілей сталого розвитку України до 2030 року, визначених Указом Президента України від 30 вересня 2019 року № 722.

Робота з розроблення Програми відбуватиметься з урахуванням думки громадськості, бізнесу, органів місцевого самоврядування та зацікавлених осіб. Фактично відновлення регіону має стати справою кожного.

Запрошуємо громадськість долучитись та взяти участь у цьому процесі.

За результатами опрацювання вже отриманих пропозицій на першому етапі роботи, було вирішено продовжити строк прийому пропозицій від громадськості.

Пропозиції до Програми просимо надсилати до 31 січня 2024 року включно Департаменту містобудування та архітектури Харківської обласної державної адміністрації на електронну адресу khuprmarx@gmail.com або листом на поштову адресу: 61002, Харківська область, м. Харків, вул. Сумська, 76.

Пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в електронній формі та повинні містити: прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина або найменування і місцезнаходження юридичної організації, підпис із зазначенням дати, контактний телефон.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Пропозиції до проєкту Програми, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Дата публікації: 14:12 05.01.2024

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика