Зробимо наше місто кращим!

Зробимо наше місто кращим!

Міський голова Микола Бакшеєв: «Збирати гроші завжди важко, але ми повинні надати громаді можливість взяти участь у вирішенні нагальних питань. Доречі це передбачено і умовами конкурсу «Разом в майбутнє», в якому декілька проєктів міста Первомайський отримали перемогу.

Цього року переможцями конкурсу стали наступні проєкти:
• «Вулицями нашого міста» громадської організації "Волотнерський центр";
• «Сучасний освітній простір – шлях для впровадження STEM-освіти в закладі позашкільної освіти» батьківської ради Первомайського будинку дитячої та юнацької творчості;
• «Комфортний садок – інвестиція для зростання здорової дитини» батьківського комітету дитячого садка №17;
• «Моніторинговий центр» благодійної організації "Первомайський міський благодійний фонд "Джерело";
• «Сучасна пральня в закладі дошкільної освіти – вимоги часу» батьківського комітету дитячого садка №10;
• «Діджиталізація музейної справи» громадської організації "МОУШН+";
• «Друга громадська вбиральня» спілки інвалідів "Потенціал".
За умовами конкурсу обов’язкове співфінансування у рамках приватного партнерства не менше 5%. Це кошти, які повинні зібрати та внести ініціатори проєкту, в такий спосіб доказавши його нагальність.

Загальна вартість проєктів складає більше трьох мільйонів гривень, але 5% (150 тис.грн.) треба зібрати громаді.

Я вдячний батьківським комітетам, адміністраціям шкіл та садочків, які зібрали більшу частину грошей. Однак, станом на сьогодні лишається дефіцит у 67 тис грн.

Благодійні внески для співфінансування мініпроєктів приймаються за наступними реквізитами:

ПМБФ ДЖЕРЕЛО БО
Код ЄДРПОУ: 34211003
р/р № UA833515330000026005052210549
Харківське ГРУ АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
Призначення: «Благодійна допомога на реалізацію мініпроєктів»

Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/460 | Переглядів: 366Дата публікації: 13:25 20.05.2020
Версія для слабо- зорих