До уваги представників ОГС, ВПО, місцевих громадських активістів, співвласників багатоквартирних будинків та інших зацікавлених сторін!

Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» в межах проєкту «Громада – влада: діалог, довіра, дія» продовжує впровадження навчальної кампанії для організацій громадянського суспільства (ОГС).

Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» в межах проєкту «Громада – влада: діалог, довіра, дія» за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» ВБО «ІМР» продовжує впровадження навчальної кампанії для організацій громадянського суспільства (ОГС). Передбачається реалізація чотирьох спеціальних короткострокових освітніх програм підвищення кваліфікації щодо партисипації.  Друга освітня програма «Основи формування інституційної спроможності організацій громадянського суспільства для успішної партисипації на місцевому рівні» включає чотири онлайн-заходи (січень – лютий 2024 р.).

Навчальні онлайн-заходи розпочнуться 16 січня. Навчання відбуватиметься на платформі «Zoom».

Розклад занять на січень – лютий 2024 року:

 16 січня з 15:00 до 18:00;

 23 січня з 15:00 до 18:00;

 30 січня з 15:00 до 18:00;

 06 лютого з 15:00 до 18:00.

Для проходження онлайн-навчання з отриманням сертифіката необхідно до 16 січня 2024 р. зареєструватися за посиланням https://forms.gle/GALSFJRYz7xJYDdW7

Дата публікації: 09:24 10.01.2024

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика