Благодійники доставили сотні тон гуманітарної допомоги в волонтерські центри.
Благодійники доставили сотні тон гуманітарної допомоги в волонтерські центри.

Благодійники доставили сотні тон гуманітарної допомоги в волонтерські центри.

Представники Угорської Екуменічної Служби Допомоги в Україні разом з організацією «Життя триває» допомагають Первомайській громаді долати виклики війни.

✅Висловлюємо щиру подяку Угорській Екуменічній Службі Допомоги в Україні.

☝️Представники цієї організації підтримують Первомайську громаду від самого початку війни. Благодійники доставили сотні тон гуманітарної допомоги в волонтерські центри. Вже майже два роки Угорці разом з громадською організацією «Життя триває» допомагають нам долати виклики війни.
????????Від усієї громади висловлюємо щирі слова вдячності за небайдужість та готовність прийти на допомогу у ці важки для всієї країни часи. Ваша підтримка є для нас дуже важливою і надихає нас на подальшу боротьбу за незалежність.
????Дякуємо, що ви з нами! Разом Переможемо!

Переглядів: 138
Дата публікації: 11:07 11.01.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>