На Харківщині тривають перевірки тендерних закупівель
На Харківщині тривають перевірки тендерних закупівель

На Харківщині тривають перевірки тендерних закупівель

Про це йшлося під час засідання обласної робочої групи «Прозорість і підзвітність» під головуванням її очільника – заступника начальника Харківської ОВА Євгена Іванова.

В засіданні взяли участь очільники районних військових адміністрацій, директори Департаментів Харківської ОВА та правоохоронці. Особливу увагу приділили тендеру з відновлення Слатинського ліцею, який зазнав серйозних руйнувань внаслідок ударів російських окупантів. 

«Згідно проекту та плану, оголошена вартість усіх робіт – більш як 355 мільйонів гривень. З огляду на безпекову ситуацію в громаді та відсутність можливості проведення офлайн-навчання, відтермінували тендер на 2025 рік з доопрацюванням і перерахунком кошторису», - зазначив Євген Іванов.  

Також, в межах засідання заслухали діяльність робочої групи «Прозорість і підзвітність» в Ізюмському районі. Окрім перевірок тендерних закупівель, в районі тривають навчання представників органів місцевого самоврядування щодо запобігання корупції та вчасному декларуванню. 

«Обговорили хід відбудови Ізюмської центральної міської лікарні Піщанської Богоматері та тендери, пов’язані із цим процесом. Грубих порушень виявлено не було», - повідомив очільник Ізюмської РВА Степан Масельський.  

Крім того, голова Ради волонтерів та учасник робочої групи Олександр Пєлєхов, повідомив що до запуску готовий новий чат-бот для звернень представників громадськості щодо можливих корупційних складових в територіальних громадах, або тих чи інших тендерних закупівлях.

«Забезпечуватимемо максимальний розголос про роботу цієї функції серед волонтерів та представників громадськості. Незабаром плануємо запустити чат-бот в роботу», - додав Олександр Пєлєхов

Переглядів: 66
Дата публікації: 10:45 15.01.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>