Сімейні лікарі бережуть не тільки фізичне, а й ментальне здоровʼя

На початок 2024 року приблизно 70 тисяч медпрацівників (з них 16 тисяч — сімейні лікарі) пройшли навчання за програмою ВООЗ mhGAP і тепер можуть надавати підтримку з ментального здоров’я.

Сімейні лікарі бережуть не тільки фізичне, а й ментальне здоровʼя

Розкажіть сімейному лікарю про:
???? порушення сну;
???? тривалу відсутність апетиту;
???? тривожність, напругу в тілі, панічні атаки;
???? нав'язливі думки про те, що може статися щось погане;
???? пригніченість, апатію, бажання сховатися від усього світу.

Ця послуга є безоплатною, адже надається у межах Програми медичних гарантій. Якщо у вас немає сімейного лікаря, і ви не знаєте, до кого звернутися, скористайтеся онлайн-мапою на сайті НСЗУ http://surl.li/phyoy  або ж зателефонуйте за номером 16-77.

Комунікаційна кампанія Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої першою леді Оленою Зеленською, реалізується за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт. Сприяння у виготовленні та поширенні інформаційно-просвітницьких матеріалів надали Міжнародна організація з міграції (IOM Ukraine), рекламний холдинг Megapolis, благодійний фонд BGV.

Дата публікації: 13:30 15.01.2024

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика