До Дня пам'яті жертв Голокосту
До Дня  пам\

До Дня пам'яті жертв Голокосту

Звернення міського голови Миколи Бакшеєва

Шановні земляки!

Сьогодні, 27 січня, ми вшановуємо пам'ять жертв Голокосту. Цей день є днем трауру та пам'яті про мільйони людей, які були вбиті під час Другої світової війни.

Голокост був актом геноциду, здійсненим нацистами та їхніми поплічниками проти єврейського народу. Під час Голокосту було вбито близько шести мільйонів євреїв, а також мільйони представників інших груп, які вважалися "небажаними" нацистами.

Пам'ять про жертв Голокосту є важливою для нас усіх. Вона нагадує нам про те, що ненависть і жорстокість можуть призвести до жахливих наслідків. Ми повинні завжди пам'ятати про жертв Голокосту і боротися з усіма формами дискримінації та нетерпимості.

У цей день ми вшановуємо пам'ять жертв Голокосту і висловлюємо свою солідарність з усіма людьми, які пережили цей жахливий період. Ми також висловлюємо нашу рішучість боротися проти всіх форм ненависті та нетерпимості в нашому світі.

Згадаємо жертв Голокосту. Ніколи не забуваймо!

Міський голова Микола Бакшеєв

Переглядів: 61
Дата публікації: 07:12 27.01.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>