Харківський обласний Центр крові організовує забір крові на території нашої громади
Харківський обласний Центр крові організовує  забір крові на території нашої громади

Харківський обласний Центр крові організовує забір крові на території нашої громади

бажаючих стати донорами просимо заповнити Гугл форму

Шановні керівники підприємств, установ, організацій,  мешканці  Первомайської громади!

Вже двічі – в жовтні та грудні мешканці нашої громади донатили власну кров.   Саме такий забір крові відбудеться 1 лютого 2024 року, який буде проведений Харківським обласним Центром крові. Для одноденної донації необхідно не менше 50 осіб – донорів, здатних здати кров.

           В колективах, які Ви очолюєте,  працюють як почесні донори, так і люди, які свідомо допомагають країні, ЗСУ, кожний на своєму місці перемагати ворога, в тому числі здаючи кров, яка щодня  потрібна пораненим бійцям. В Україні завжди існував дефіцит донорської крові, й наразі ця проблема стала особливо гострою.

           Зважаючи на те, що донація крові буде відбуватися в громаді щомісячно, 17.02.2024 року відбулася наради за Вашою участю, де було прийнято рішення складання єдиного реєстру осіб-донаторів крові в громаді.

           Прошу провести відповідну роботу з працівниками, очолюваних Вами підприємств, установ, організацій нашої громади, здатних здавати кров з метою реєстрації шляхом заповнення Googl Форми за посиланням: https://forms.gle/8Gh7vSrKBty5fAy66

            Запрошення на чергову донацію крові, яка відбудеться 01.02.2024 року буде здійснення додатково за вказаними телефонами.

Діймо злагоджено, зберігаймо кров гарячою, а розум холодним. Віримо в Перемогу  і міцно тримаймо наш український прапор на місцях!

Міський голова       Микола БАКШЕЄВ

Переглядів: 91
Дата публікації: 10:22 22.01.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>