Тішить око та своєю красою покращує настрій: Нова традиція в місті Первомайський започаткована

Чи приживеться вона у нас та чи буде мати продовження залежить від нас.

Родина Заночкиних: тато Сергій, мама Алла та їхні доньки Діана та Ляля на площі біля ПК "Хімік" висадили троянди, які придбали за власний кошт. Начальник відділу культури і туризму Ольга Павлова радіє такому починанню: «У кожної родини є свої визначні дати: весілля, народження дитини, ювілеї, випускні вечори та багато іншого. Було б дуже чудово, якби родини на честь такої дати висаджували в місті дерева, куші чи квіти. Уявіть собі яким гарним та квітучим стане місто в якому з'являться "Алея родини","Алея молодят","Алеї випускників" та інші».

В Україні вже є позитивний посил, коли випускники свідомо відмовляються від старих традицій і створюють нові.  Замість шкідливих для природи  повітряних кульок учні разом із вчителями в пам'ять про останній день у школі висаджують саджанці кущів, квітів та дерев, які будуть зростати у рідному місті та залишаться гарною згадкою про роки дитинства.

Тож, сподіваємось, що і у нас  продовжиться акція озеленення. Запрошуємо висаджувати пам’ятні алеї та насадження, створювати квіткові клумби, упорядковувати та облагороджувати прилеглі території.

Зробимо наше місто гарним та квітучим!

Альбом: Тішить око та  своєю красою покращує настрій: Нова традиція в місті Первомайський започаткована
Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/465 | Переглядів: 337Дата публікації: 09:05 21.05.2020
Версія для слабо- зорих