Шановні споживачі комунальних послуг!
Шановні споживачі комунальних послуг!

Шановні споживачі комунальних послуг!

Не зважаючи на продовження повномасштабної війни в Україні, ПКП «Тепломережі» безперебійно надають послуги з водопостачання, водовідведення та постачання теплової енергії.

При цьому підприємство, навіть в умовах війни, повинне своєчасно розраховуватись за спожиті енергоресурси, використані для надання послуг населенню. 
Нажаль не всі абоненти своєчасно та в повному обсязі сплачують за рахунками. 
В результаті цього ПКП «Тепломережі» не має можливості своєчасно розраховуватись за спожиті енергоресурси, що в подальшому може призвести до відключення підприємства від електроенергії, та зупинки надання комунальних послуг.
????????Кабінетом Міністрів України заборонено стягнення штрафів у військовий час, а також припинення надання житлово-комунальних послуг.
Тому, ПКП «Тепломережі» переконливо просить Вас своєчасно розрахуватись за рахунками з водопостачання, водовідведення та постачання теплової енергії для подальшого отримання даних послуг.
Дякуємо за розуміння.

Переглядів: 105
Дата публікації: 10:26 29.01.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>