Бригади КП "Жилсервіс" працюють по мікрорайонам. Відповідна техніка та обладнання дозволяють їм швидко та ефективно виконувати завдання.

Роботи з кронування дерев проводяться з метою забезпечення безпеки та комфорту громадян. Кронують сухі, тріснуті та занадто важкі гілки, що дозволяє омолодити дерево та надати йому потрібної форми. Якщо існує загроз аварійно небезпечної ситуації, насадження ліквідовують.

Збір та відвантаження відходів також важлива частина роботи працівників «Жилсервісу». Це дозволяє запобігти забрудненню навколишнього середовища.

КП "Жилсервіс" вдячне за розуміння та співпрацю громадян у проведенні робіт з кронування дерев.

Альбом: По місту Первомайський тривають планові роботи з кронування та санітарної обрізки дерев.
Дата публікації: 11:14 31.01.2024

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика