Розглянули проведення тендерних закупівель Департаментом оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської ОВА

Розглянули проведення тендерних закупівель Департаментом оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської ОВА

Розглянули проведення тендерних закупівель Департаментом оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської ОВА

Про це йшлося під час засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» під головуванням її очільника – заступника начальника Харківської ОВА Євгена Іванов.

«Контроль за доброчесним і доцільним розподіленням коштів Фонду ліквідації наслідків збройної агресії під час відновлення – одне із пріоритетних завдань обласної робочої групи», - зазначив Євген Іванов.  

Адмінбудівлю в середмісті Дергачів, пошкоджено внаслідок обстрілів російських окупантів навесні 2022 року. До повномасштабного вторгнення в будівлі створили інклюзивний центр для дітей. Нині фахівці центру проводять виїзні заняття і попит на послуги росте – минулого року провели більше 600 тренінгів. Оголошена вартість відновлювальних робіт – більш як 20 мільйонів гривень. 

«Відбудова цього об’єкту фінансується коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Згідно запитам населення, доцільно проводити відновлювальні роботи в цій будівлі. В громаді готові здійснити підвіз учнів до центру. На випадок повітряної тривоги або загрози обстрілів, діти зможуть дістатися укриття, яким забезпечено будівлю», - зазначив перший заступник начальника Дергачівської МВА Костянтин Лизлов.  

Також в межах засідання розглянули проведення тендерних закупівель Департаментом оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської ОВА. Впродовж 2023 року було укладено 23 договори на загальну суму більш як 104,4 мільйона гривень.

«Тендерні закупівлі стосувалися матеріально-технічного забезпечення українських захисників, а також фінансуванню будівництва і розробки оборони регіону.  Порушень при проведенні публічних закупівель виявлено не було», - додав Євген Іванов.

https://kharkivoda.gov.ua/news/125437

Переглядів: 84
Дата публікації: 11:38 02.02.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>