4 лютого - Всесвітній день боротьби проти раку
4 лютого - Всесвітній день боротьби проти раку

4 лютого - Всесвітній день боротьби проти раку

Всесвітній день боротьби проти раку (World Cancer Day) проголошений «Міжнародним союзом з боротьби з онкологічними захворюваннями» – Міжнародним союзом проти раку або UICC і відзначається щорічно 4 лютого. Мета цього дня в усьому світі – це підвищення обізнаності людей про рак як одне із найстрашніших і згубних захворювань нашої сучасної цивілізації.

З метою надання безоплатних послуг з ранньої діагностики та лікування онкологічних  захворювань керівництвом КНП «Обласний центр онкології» запланований виїзд бригад лікарів - спеціалістів у м. Первомайський  06.02.2024. Робота фахівців буде проводитися  у КНП «Первомайська ЦРЛ». Для отримання консультації необхідно мати при собі електронне направлення до онколога або до профільного спеціаліста.

 

Переглядів: 55
Дата публікації: 10:13 06.02.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>