Щороку 19 лютого святкуємо важливе державне свято – День державного герба України.
Щороку 19 лютого святкуємо важливе державне свято – День державного герба України.

Щороку 19 лютого святкуємо важливе державне свято – День державного герба України.

Як символ України, тризуб об’єднує українців у всьому світі. А під час повномасштабної російсько-української війни особливо – він став символом непереможності та стійкості нашого народу.

Тризуб обрано Малим гербом України не випадково: символ підкреслює тисячолітню традицію української державності. Його найдавніше відоме зображення датується X століттям, коли на території сучасної України існувала Київська Русь.Тризуб використовувався як печатка та династичний герб членами династії Рюриковичів. З часом тризуб змінювався.

Вітаю вас із цим визначним днем! Будьмо гідними нашої історії і тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні! Для сучасного покоління українців Тризуб – це символ з великим змістом. Не даремно вважається, що у ньому зашифроване слово "Воля". І нехай наш прапор і надалі гордо майорить поміж прапорів європейських держав як символ країни, що обрала демократичний шлях розвитку!

З повагою, Первомайський міський голова Микола Бакшеєв

Переглядів: 100
Дата публікації: 09:29 19.02.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>