Як уникнути інсульту!
Як уникнути інсульту!

Як уникнути інсульту!

150 ХВИЛИН ФІЗИЧНОЇ АКТИВНОСТІ НА ТИЖДЕНЬ МОЖУТЬ СТАТИ ДОБРИМ СОЮЗНИКОМ У БОРОТЬБІ З ІНСУЛЬТОМ

150 ХВИЛИН ФІЗИЧНОЇ АКТИВНОСТІ НА ТИЖДЕНЬ МОЖУТЬ СТАТИ ДОБРИМ СОЮЗНИКОМ У БОРОТЬБІ З ІНСУЛЬТОМ

Фізична активність комплексно впливає на організм людини, зокрема й на роботу серцево-судинної системи та головного мозку. Регулярна активність сприяє:

  • покращенню кровообігу
  • зниженню артеріального тиску
  • покращенню пам’яті та концентрації уваги
  • зниженню рівня кортизолу – гормону стресу
  • забезпеченню вироблення «гормонів щастя» – ендорфінів та серотоніну

А це, в свою чергу, знижує ризик розвитку інсульту.

ВООЗ рекомендує дорослим виконувати принаймні 150 хв на тиждень аеробних вправ помірної інтенсивності. Це не означає, що вправи мають бути важкими та тривалими. Ти можеш обрати для себе те, що тобі подобається:

  • піші прогулянки
  • плавання
  • їзду на велосипеді по рівнинній поверхні
  • швидку ходу та ін.

Йога, пілатес та гімнастика допоможуть зміцнити твої м’язи. Залучай до цього друзів та родину. Створи власний графік фізичної активності та відчуй користь для свого здоров’я.

Обов’язково проконсультуйся з лікарем стосовно активностей, які підійдуть саме тобі. Будь фізично активними – зроби крок до профілактики інсульту!

Час обирати здоров’я!

За матеріалами ЦГЗ МОЗ України

Переглядів: 271
Дата публікації: 10:45 23.02.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>