Контрдиверсійні заходи СБУ та військових в Лозівському районі.
Контрдиверсійні заходи СБУ та військових в Лозівському районі.

Контрдиверсійні заходи СБУ та військових в Лозівському районі.

Протягом березня місяця СБУ спільно з Силами оборони проводитиме у Лозівському районі антитерористичні (контрдиверсійні) заходи.

У ці дні можуть обмежити прохід чи проїзд деякими вулицями, оглядати автомобілі, а також перевіряти документи.

Окрім СБУ у заходах візьмуть участь підрозділи ЗСУ, Нацполіції, Військової служби правопорядку. До виконання завдань вони залучатимуть військову техніку, озброєння та радіотехнічні засоби.
Мета заходів – підвищення безпеки мирного населення, посилення захищеності об’єктів критичної інфраструктури, а також виявлення та затримання можливих диверсійних груп, коригувальників та колаборантів. 
Заходи проводять з урахуванням правового режиму воєнного стану

СБУ просить громадян із розумінням поставитися до можливих незручностей і належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що посвідчують особу. Також силовики закликають дотримуватися комендантської години, не ігнорувати тривогу і не поширювати інформацію про переміщення або розташування військових, силовиків та їхню техніку.

Переглядів: 156
Дата публікації: 16:16 26.02.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>