Смерть від сказу
Смерть від сказу

Смерть від сказу

Інформація для населення

Мешканець селища Печеніги Чугуївського району Харківської області  у віці 59 років помер від сказу. Він був покусаний власною кішкою, яка згодом загинула.  За медичною допомогою з приводу укусу хворий не звертався, в зв’язку з чим не отримував антирабічне лікування.

На протязі останніх 10 років на території Харківської області було зареєстровано 3 випадки сказу у людини – у 2015, 2022 та 2024 роках. У всіх випадках ушкодження були отримані від власних тварин, антирабічне лікування постраждалі  не отримували не усвідомлюючи небезпеки.

Що необхідно знати про сказ? Сказ – хвороба невиліковна, вона завжди призводить до летального наслідку.

У разі виникнення у людини захворювання врятувати хворого вже неможливо. Сказ завжди завершується смертю !!!

Врятувати людину можливо лише шляхом антирабічного лікування. При укусі домашньою чи дикою твариною будь-якої тяжкості та локалізації необхідно промити рану водою з милом, обробити край рани розчином йоду (лише ним!) та негайно звернутися до лікувального закладу. Чим раніше вас огляне лікар, тим більша ймовірність уникнути захворювання. Антирабічне лікування призначається лікарем з урахуванням всіх обставин виникнення ушкоджень, нанесених людині твариною.

Антирабічна допомога надається безкоштовно в лікувальному закладі за місцем проживання.

Вакцинація проводиться сучасними вакцинами. «40 щеплень у живіт» –фейк. Курс вакцинації складається з 5 щеплень. Лікувальні заклади в достатній кількості забезпечені антирабічними препаратами.

Ваше здоровя та життя залежить від Ваших дій!!

Переглядів: 77
Дата публікації: 09:26 01.03.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>