Рятувальники Харківщини попереджають: випалювати суху траву небезпечно ❗
Рятувальники Харківщини попереджають: випалювати суху траву небезпечно ❗

Рятувальники Харківщини попереджають: випалювати суху траву небезпечно ❗

Проблема спалювання сухої трави та сміття наразі є однією з найактуальніших.

✅ По-перше це є адміністративним чи, навіть, кримінальним правопорушенням

✅По-друге – подібні легковажні вчинки можуть накоїти великої біди.

Пожежі в екосистемах можуть мати негативні наслідки як для навколишнього середовища, так і для людей: спричинити знищення будівель, лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісових насаджень тощо.

Лише протягом минулого тижня на території Харківської області сталося 190 пожеж, пов’язані з горінням сухої трави, сміття і очерету. Сумарна площа, знищена вогнем, склала близько 80 гектарів.

Шановні мешканці Харкова та області❗ Звертаємо Вашу увагу: спалювання рослинних залишків суворо заборонене❗ Це небезпечно для вашого життя❗

Окрім цього, випалювання сухостою на деокупованих територіях, або на територіях, де велись інтенсивні бойові дії, – може призвести до детонування боєприпасів, що не розірвались. Це вкрай небезпечно для життя рятувальників, які будуть гасити пожежі сухої трави на цих територіях.

Переглядів: 154
Дата публікації: 11:13 05.03.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>