Проводиться дослідження на тему "Жорстоке поводження з тваринами: кримінологічна характеристика, детермінація, запобігання".
Проводиться  дослідження на тему \"Жорстоке поводження з тваринами: кримінологічна характеристика, детермінація, запобігання\".

Проводиться дослідження на тему "Жорстоке поводження з тваринами: кримінологічна характеристика, детермінація, запобігання".

Департамент соціального захисту населення ХОВА інформує

Науково-дослідним інститутом вивчення проблем злочинності імені Академіка В.В. Сташиса проводиться дослідження на тему "Жорстоке поводження з тваринами: кримінологічна характеристика, детермінація, запобігання".

Актуальність та важливість досліджуваної теми пояснюються тим, що жорстокість над тваринами є проявом низького рівня моральності та порушення громадського порядку. Зазначені діяння негативно впливають на свідомість людей, сприяють поширенню жорстокості та агресивності серед дітей та молоді. Жорстокість до тварин нерідко переростає й у більш тяжкі насильницькі злочини, у тому числі й проти життя та здоров’я людей. Відповідно до статистичних даних Офісу Генерального прокурора, кількість кримінальних правопорушень, передбачені статтею 299 КК України, збільшується щороку.

Зважаючи на це, для більш глибокого вивчення досліджуваного явища виникає необхідність ознайомитися із думкою громадян щодо їхнього ставлення до тварин, а також виявлення причин жорстокого поводження з ними.

Посилання https://docs.google.com/forms/d/1w1WcglXRbt4GfsaLcFg2LPF2N-fHHtlgo1tLqwMY-NM/viewform?edit_requested=true

 

Переглядів: 71
Дата публікації: 11:53 07.03.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>