Сім'я: непохитна опора та джерело щастя
Сім\

Сім'я: непохитна опора та джерело щастя

В цей день, 15 травня, ми відзначаємо Міжнародний день сім'ї. Це свято, яке нагадує нам про цінність родинних зв'язків та непорушну єдність близьких людей

В такі складні часи для для жителів Первомайської громади цей день набуває особливого значення, адже саме сім'я стає опорою та джерелом сили.

Сьогодні, як ніколи, важливо берегти та підтримувати один одного. Війна змусила багатьох людей розлучитися з близькими, залишити свої домівки. В таких умовах родинні зв'язки стають ще міцнішими, адже саме сім'я дає нам відчуття єднання та надії.

Первомайська громада – це одна велика сім'я. Ми різні, але нас об'єднує любов до рідної землі, прагнення до миру та кращого життя. В цей день бажаємо всім жителям Первомайської громади міцного здоров'я, щастя та благополуччя. Нехай сімейні цінності стають вашим орієнтиром у житті.  Бережіть один одного, цінуйте кожну мить, проведену разом, адже сім'я – це найдорожче, що у нас є.

Переглядів: 26
Дата публікації: 08:00 15.05.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>