Вишиванка: код нації, мова віків!
Вишиванка: код нації, мова віків!

Вишиванка: код нації, мова віків!

16 травня в Україні відзначають День вишиванки – свято, яке покликане зберегти та популяризувати унікальну українську традицію – вишивку

Цей день – це можливість доторкнутися до автентичної культури нашого народу, відчути його міць та силу.

Вишиванка – з давні-давень є обергом, який протягом століть передавався з покоління в покоління, вбираючи в себе мудрість, силу та красу українського народу. Кожен регіон України має свої неповторні візерунки та орнаменти, які розповідають про історію, традиції та вірування людей.

День вишиванки – це свято, яке об'єднує українців по всьому світу. В цей день мільйони людей, незалежно від віку, професії та місця проживання, одягають вишиванки, щоб продемонструвати свою гордість за свою країну та її багату культуру.

Одягаючи вишиванку, ми не лише шануємо своїх предків та їхні традиції, але й робимо свій внесок у збереження української культури. 

Давайте разом збережемо нашу багату спадщину!

З Днем вишиванки!

Переглядів: 66
Дата публікації: 08:00 16.05.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>