Міжнародний день музеїв в Україні: подорож крізь час та простір
Міжнародний день музеїв в Україні: подорож крізь час та простір

Міжнародний день музеїв в Україні: подорож крізь час та простір

18 травня Україна відзначає Міжнародний день музеїв. Це свято, покликане привернути увагу до важливої ролі музеїв у збереженні та популяризації культурної спадщини нашого народу

Музеї України зберігають мільйони експонатів, що розповідають про історію, культуру, мистецтво та природу нашої країни. Це справжні скарбниці знань, які дають нам можливість подорожувати крізь час та простір, знайомитися з життям наших предків та черпати натхнення для майбутнього.

Музеї відіграють неоціненну роль у збереженні культурної спадщини та ідентичності нашого народу, особливо в часи війни. Це - не лише місця, де можна побачити експонати, але й стати центрами опору та єднання, де люди шукають підтримку та віру в майбутнє.

В цей день ми хочемо щиро привітати всіх працівників музеїв. Їхня самовіддана праця, професіоналізм та любов до своєї справи роблять музеї цікавими та доступними для всіх. Завдяки їм ми маємо можливість подорожувати крізь час та простір, знайомитися з життям наших предків, відчувати красу та велич минулих епох. Нехай ваші зали завжди будуть сповнені відвідувачів, а ваші експонати – джерелом натхнення та нових знань.

Переглядів: 93
Дата публікації: 08:00 18.05.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Відшкодування вартості отриманих послуг при самостійному санаторно-курортному лікуванні на території   18.06.2024
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД 2024‑2   18.06.2024
Щомісячна адресна грошова допомога дітям загиблих (померлих) захисників і захисниць України   12.06.2024
Щомісячна адресна грошова допомога на оплату житлово-комунальних послуг   12.06.2024
Звіт про періодичне відстеження результативності рішення міської ради від 11.09.2014 №1051-61/6 "Про   07.06.2024
Виплата часткової компенсації за виготовлення та встановлення пам’ятних знаків (надгробків) на могил   03.06.2024
Компенсація оплати за навчання захисникам і захисницям України   03.06.2024
Співпраця з КНП "Центр Життєстійкості". Про надання послуги життєстійкості   03.06.2024
соціальна картка Терцентр   22.05.2024
соціальна картка Життєстійкість   22.05.2024
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>