День хіміка: славні традиції та нові виклики
День хіміка: славні традиції та нові виклики

День хіміка: славні традиції та нові виклики

26 травня в Україні відзначається День хіміка – свято людей, які присвятили своє життя цій складній, але й надзвичайно важливій галузі

Шановні працівники хімічної промисловості! Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом – Днем працівника хімічної промисловості!

Ваша праця – це не просто виробництво хімічних продуктів, це основа багатьох галузей промисловості, ключ до наукових відкриттів, запорука нашого комфортного життя.

Місто Первомайський  посідало особливе місце в історії української хімічної промисловості. Тут протягом багатьох років працював потужний ДП «Хімпром», який давав роботу тисячам людей і був одним із важливих постачальників хімічних продуктів в Україні.

 

Сьогодні ми з особливою шаною й вдячністю вітаємо ветеранів хімічної галузі, які незважаючи на всі труднощі й небезпеки, самовіддано трудилися на благо своєї країни. В цей день ми згадуємо про їхні досягнення, дякуємо їм за їхню невтомну працю і щиро бажаємо їм міцного здоров'я, щастя й благополуччя.

 

Переглядів: 133
Дата публікації: 08:00 26.05.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>