В Первомайській міській раді розпочинається реалізація Проєкту «Прозорість та підзвітність органів місцевого самоврядування через впровадження антикорупційних інструментів»
В Первомайській міській раді розпочинається реалізація Проєкту «Прозорість та підзвітність органів місцевого самоврядування через впровадження антикорупційних інструментів»

В Первомайській міській раді розпочинається реалізація Проєкту «Прозорість та підзвітність органів місцевого самоврядування через впровадження антикорупційних інструментів»

Проект реалізується спільно з ГО «Фундація інституційного розвитку» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «Європейське Відродження України»

Раді оголосити про початок реалізації пілотного проєкту, що має на меті оцінку корупційних ризиків та кінцевий результат - прийняття антикорупційної програми Первомайської міської територіальної громади.

Реалізація проєкту «Прозорість та підзвітність органів місцевого самоврядування через впровадження антикорупційних інструментів» реалізується спільно з Фундація інституційного розвитку за підтримки European Union in Ukraine та Міжнародний фонд "Відродження" в рамках спільної ініціативи «Європейське Відродження України».

Програма розпочалась з 1 травня 2024 року. Офіційно скріпили свої зобов’язання представники партнерів проєкту під час особистої зустрічі в Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України 10 травня 2024 року.

У своєму вступному слові Сергій Деркач, заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України, наголосив на важливості подібних заходів, в результаті яких реалізуватиметься проведення моніторингу роботи всього антикорупційного напрямку в громаді, окреслення корупційних ризиків та формування дієвої Антикорупційної програми. Він звернув увагу, що це не є матеріальним благом, як будівництво дороги чи навчального закладу, але є будівництвом прозорого стабільного майбутнього громади. Початок цієї співпраці допоможе в розбудові доброчесної громади, формування нульової толерантності суспільства до корупції. Ця робота також буде цікавою для донорів щодо залучення підтримки ззовні, додаткових інвестицій під час відбудови громади.

Микола Бакшеєв – міський голова підкреслив про абсолютну готовність міської ради до позитивної реалізації проєкту, вмотивованості працівників. Розказав про те, що громада вже великий період часу працює на відкритість та прозорість своєї діяльності, має великий потенціал та реалізовані проєкти з цього напрямку. В міській раді є безліч комунікативних засобів оприлюднення прозорості своєї діяльності. Є свої досягнення, але є з чим працювати. На останньому ми маємо намір зосередитися в цьому багатогранному проєкті.

Олексій Орловський, директор Програми «Демократія і належне врядування» Міжнародного Фонду «Відродження» разом зі своєю колежанкою Діною Нарежневою, менеджеркою Програми, розповіли про аналогічний вже реалізований вдалий проєкт з м.Боярка. Представники Міжнародного Фонду «Відродження» наголосили на залученні вдалих практик європейського та українського напрацювання з цього напрямку, але індивідуальному підході до кожної громади. Окреслили коло питань, в яких робота буде відбуватися гнучко та за запитом суспільства й закликали до співпраці з фахівцями з конкретних напрямків роботи та громадськістю.

Команда Фундації інституційного розвитку, за модерування Катерини Дацко, презентувала покроковий план реалізації проєкту, під час якого обговорили кожний етап його реалізації. Вони протягом всієї спільної роботи будуть нашими прямими радниками, інспекторами та помічниками.

За результатами цієї зустрічі всі партнери-учасники проєкту «Сприяння прозорості та підзвітності органів місцевого самоврядування завдяки розбудові антикорупційних інструментів» мають чіткий план, мотивацію та прагнення до результату. Робота триватиме близько пів року, то ж запрошуємо фахівців та громадськість долучатися, слідкувати за етапами реалізації та надавати пропозиції, побажання й конструктивні зауваження.

Для цього слідкуйте за подальшими оголошеннями.

Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу чи Міжнародного фонду «Відродження».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нравится

 

 

 

Комментировать

 

 

Поделиться

 

 
Переглядів: 100
Дата публікації: 13:46 13.05.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>