Первомайська міська рада Харківської області розпочинає проведення оцінювання корупційних ризиків у своїй діяльності та її виконавчому комітеті.
Первомайська міська рада Харківської області  розпочинає проведення оцінювання корупційних ризиків у своїй діяльності та її виконавчому комітеті.

Первомайська міська рада Харківської області розпочинає проведення оцінювання корупційних ризиків у своїй діяльності та її виконавчому комітеті.

Основна мета цього процесу — визначення пріоритетів діяльності із запобігання корупції та скерування зусиль на запобігання настанню негативних наслідків.

Оцінювання корупційних ризиків — це пошук, аналіз та оцінка у діяльності Первомайської міської ради ризиків, які можуть призвести до настання корупційних правопорушень та/або правопорушень, пов’язаних з корупцією.

 

Основна мета цього процесу —  визначення пріоритетів діяльності із запобігання корупції та скерування зусиль на запобігання настанню негативних наслідків.

 


 Громадськість теж може долучитися до процесу оцінювання корупційних ризиків у діяльності Первомайської міської ради Харківської області та її виконавчого комітету, щоб допомогти виявити корупційні ризики там, де вони можуть бути непомітними, та бути дотичним до корисної справи.

 

Для цього вам потрібно:

 

1. Володіти знаннями про середовище громади та/або мати досвід роботи у сфері діяльності організації та/або у сфері запобігання та/або протидії корупції.

 

2. До 24 травня 2024 року включно подати пропозицію з кандидатурою для включення до складу робочої групи з оцінювання корупційних ризиків на електронну пошту: mail@pervom-rada.gov.ua


 

У пропозиції на включення до складу робочої групи необхідно вказати відомості про особу (прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання), контакти для зворотного зв’язку (електронна пошта та номер телефону) та описати мотивацію участі в оцінюванні корупційних ризиків.

 

Приклад такої пропозиції за посиланням: https://cutt.ly/yerarB7h

 

Таким чином, оцінювання корупційних ризиків у діяльності Первомайської міської ради та її виконавчому комітеті  буде проведене до 31 серпня 2024 року,  за його результатами буде підготовлений проєкт антикорупційної програми.

 

Текст розпорядження  для детального ознайомлення за посиланням: https://pervom-rada.gov.ua/rdocs/file/4368/1/

 

Долучайтесь до процесу оцінки корупційних ризиків, щоб власними діями викорінювати корупцію та будувати доброчесну громаду! 


Проєкт «Прозорість та підзвітність органів місцевого самоврядування через впровадження антикорупційних інструментів» реалізується спільно з Фундацією інституційного розвитку за підтримки European Union in Ukraine та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «Європейське Відродження України».


#ПрямуємоРазом #ЄвроВідродження #Фундація

 

Переглядів: 127
Дата публікації: 10:08 16.05.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Відшкодування вартості отриманих послуг при самостійному санаторно-курортному лікуванні на території   18.06.2024
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД 2024‑2   18.06.2024
Щомісячна адресна грошова допомога дітям загиблих (померлих) захисників і захисниць України   12.06.2024
Щомісячна адресна грошова допомога на оплату житлово-комунальних послуг   12.06.2024
Звіт про періодичне відстеження результативності рішення міської ради від 11.09.2014 №1051-61/6 "Про   07.06.2024
Виплата часткової компенсації за виготовлення та встановлення пам’ятних знаків (надгробків) на могил   03.06.2024
Компенсація оплати за навчання захисникам і захисницям України   03.06.2024
Співпраця з КНП "Центр Життєстійкості". Про надання послуги життєстійкості   03.06.2024
соціальна картка Терцентр   22.05.2024
соціальна картка Життєстійкість   22.05.2024
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>