Вебінар – один із шляхів дистанційного спілкування з групами безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості
Вебінар – один із шляхів дистанційного спілкування з групами безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості

Вебінар – один із шляхів дистанційного спілкування з групами безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості

27 травня 2020 року в Первомайській міськрайонній філії Харківського обласного центру зайнятості було проведено інформаційний вебінар за допомогою комунікаційного сервісу Skype та за участі Первомайського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Мета даного семінару запобігання випадків правової незахищеності громадян та здійснення соціального діалогу між різними категоріями населення для покращення рівного доступу до правосуддя та підвищення рівня правової обізнаності. Під час відеозустрічі було надано інформацію про порядок отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, а саме юридичні консультації,прийом звернень від громадян, здійснення представництва інтересів клієнтів у суді, складання процесуальних документів. Ключовою тематикою сьогоднішньої дистанційної зустрічі з безробітними, стало обговорення питання щодо права громадян на працю, оформлення трудових договорів та угод цивільно – правового характеру. Учасники під час трансляції мали змогу поставити запитання та отримати на них відповіді.

Системне проведення подібних семінарів надає можливість безробітним громадянам вирішити свої нагальні юридичні проблеми та покращити рівень правової обізнаності.

Переглядів: 366
Дата публікації: 14:26 27.05.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік прийомуІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міськради Харківської областіПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>